Panorama Apartament Plaza Tower

Principalele facilități

  • 78 m²
  • 1 dormitor
  • 1 baie
  • 4 guests
  • 2 paturi

Locație

    În centrul, la doar 6 minute de mers pe jos de Palatul Administrativ, Panorama Apartament Plaza Tower Satu Mare de 78 m² poate găzdui până la 4 persoane. Acest apartament asigură siguranța oaspeților prin serviciu de securitate 24 de ore, oferind în același timp vedere la munte.

    Satu Mare Central Park se află la doar 400 m de acest apartament cu 1 dormitoare, iar Ruinele cetății Károlyi se află la 1.7 km distanță. În timp ce explorează Satu Mare, oaspeții pot ajunge în mod convenabil la Catedrala romano-catolică din Satu Mare, care se află la 9 minute de mers pe jos.

    La această cazare, oaspeții au acces la o terasă, un balcon și o bucătărie complet echipată dotată cu climatizare. Pentru un plus de confort, este 1 baie. În plus, vă puteți bucura de un uscător de păr și prosoape de baie oferite în baie.

    Pentru cei care preferă să gătească, Panorama Apartament Plaza Tower oferă o bucătărie pentru prepararea de mâncăruri de casă. Cea mai apropiată stație de autobuz de apartmentul Panorama Apartament Plaza Tower este Statie PROV Piata Mare, aflată la aproape 100 metri. O serie de activități, inclusiv biliard, asigură oaspeților o petrecere activă a timpului liber. Apartamentul pune la dispoziția oaspeților o terasă.

    Informații importante

    Check-in: de la 16:00 până la 23:00
    Check-out: de la 04:00 până la 11:00
    • Copii și paturi suplimentare
    • În cameră nu se oferă pătuțuri.
    • În cameră nu se oferă paturi suplimentare.

    Opțiuni de cameră la Panorama Apartament Plaza Tower Satu Mare

    La această cazare, oaspeții au acces la o terasă, un balcon și o bucătărie complet echipată dotată cu climatizare. Pentru un plus de confort, este 1 baie. În plus, vă puteți bucura de un uscător de păr și prosoape de baie oferite în baie.

    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Panorama Apartament Plaza Tower Satu Mare Logo foto Panorama Apartament Plaza Tower Satu Mare Exterior foto Panorama Apartament Plaza Tower Satu Mare Exterior foto Panorama Apartament Plaza Tower Satu Mare Orizont foto Panorama Apartament Plaza Tower Satu Mare Cameră foto Panorama Apartament Plaza Tower Satu Mare Cameră foto Panorama Apartament Plaza Tower Satu Mare Cameră foto Panorama Apartament Plaza Tower Satu Mare Cameră foto Panorama Apartament Plaza Tower Satu Mare Cameră foto Panorama Apartament Plaza Tower Satu Mare Toalete foto
    Apartament

    Dimensiune: 78 m²

    Tip de pat: 1 Pat king-size

    Mai multe informații +

    Locația Panorama Apartament Plaza Tower Satu Mare

    Atracții
    Restaurante excelente
    Transport

    Recenzii ale oaspeților despre Panorama Apartament Plaza Tower Satu Mare

    Aici puteți găsi recenzii verificate pe care utilizatorii noștri le-au postat pe acest site.

    Nu există comentarii încă :(

    Dacă ai stat la acest hotel, te rugăm să ne împărtășești experiența ta.

    Scrieți o recenzie

    Scrieți o recenzie

    Când ați călătorit?

    Punctul dumneavoastră de rating

    Foarte rău
    Excelent

    Datele dumneavoastră

    De unde ești?
    Vă mulțumesc! Vă mulțumim că v-ați făcut timp să ne împărtășiți experiența dumneavoastră. Recenzia dvs. va fi publicată în curând.

    Revizuirea nu a fost trimisă.

    Vă rugăm să încercați din nou.

    Hoteluri recomandate în România

    Întrebări frecvente

    • Ce suprafață are Panorama Apartament Plaza Tower?
      Panorama Apartament Plaza Tower are o dimensiune de 78 de metri pătrați.
    Vă mulțumim pentru abonare
    Monedă
    • USD Dollar american
    • EUR Euro
    • GBP Liră serlină
    • AUD Dolar australian
    • CAD Dolar canadian
    • BRL Real brazilian
    • CNY Yuan renminbi
    • CZK Coroană cehă
    • DKK Coroană daneză
    • HKD Dolar din Hong Kong
    • ILS Sheqel nou israelian
    • JPY Yen japonez
    • MYR Ringgit malaezian
    • NZD Dolar neozeelandez
    • NOK Coronă norvegiană
    • PLN Zlot polonez
    • RON Leu românesc
    • RUB Rublă rusă
    • SAR Rial saudit
    • SGD Dolar singaporez
    • ZAR Rand sud-african
    • KRW Won sud-coreean
    • SEK Coroană svedeză
    • CHF Franc elvețian
    • TRY Liră turcească
    • UAH Hryvnia ukrainian
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Baht tailandez
    Selectați limba
    Verificați cele mai bune tarife disponibile
    Introduceți datele dvs. pentru a vedea prețurile
    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Panorama Apartament Plaza Tower Satu Mare